Портал » Начало форум » Saab кафе » Безделие » Нещата от живота

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Поздрав!
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2014 4:36 pm

Аватар

Автомобил: Saab 9-3 SS 2.2 TiD Vector
Ibraim написа:
Здравейте колеги. Наскоро имах пътуване до Бургас и обратно. По пътя си видях общо 3 сааб-а. Първия - едно зеленикаво 9000 на околовръстното /горублянското ханче/, видях го в последния момент и вдигнах ръка, шофьора ме видя, но не можа да реагира навреме /или не поиска да реагира/. Втория - черно кабрио /не съм сигурен 9-3 или 900 беше модела/, разминахме се точно където правят магистралата близо до разклона за Рилския манастир, колегата ме видя и се поздравихме. Третия - сливенски SS с много готин номер /3300/, оставих го да ме задмине на магистралата, но не можах да разбера, човека дали ме поздрави с вдигнатата си ръка или ме укоряваше /псуваше/ затова, че карам само с 140 км/ч на този хубав път, както и да е аз го поздравих чистосърдечно. За всички изброени, ако някой се чуди кои ги е поздравил да знаят, че съм аз и че и по новите сааб-и поздравяват.
Поздравявайте се, бъдете колеги, бъдете хора и най-вече бъдете сааб-ери!
Успех на всички...

Сливенското SS е на Марин,поздравил те е.Където се видим с него си си святкаме и махаме

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2014 11:28 pm

Аватар

Автомобил: Saab 9-3 2.2 115 hp,Saab 9-5 AERO 2000
Днеска в Бургас се засякох с един колега на светофара до шел, мисля че беше със софийска регистрация... Присветна ми колегата, а аз такмо отиваш да се видя на по бира с maikallll и aviator и му махнах да идва след мен ама уви сигурно е имал работа или ме е помислил за откачен, че аз бая се размахах :D :D ... Та ако е оше в бургас тея дни да пише може да направим една мини среща.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 11, 2015 12:46 am

Аватар

Автомобил: Saab 93
Колеги искам да кажа че съм малко разочарован в началото ми стана голям кеф като ми светне или махне някой колега дори бащами кара колата и каза че е получил странни светкания от сааби и ръкомахания като ходи към морето(не ме питайте колко ме навива да му я дам да я кара таман я бях зел :) ) напоследак махам светкам секи ме подминава затова искам да разкажа една по стара случка от преди няколко месеца.
Карам един приател към метрото и от там се спускам под цариградско към дружба.Зад мен гледам един сааб маслено зелен или син не си спомням беше 7 сутринта и отивах на работа. Човека спря до мен на следваштия светофар свали прозореца (аз малко се очудих но свалих и моя да си поговорим) колегата беше по голям от мене но беше супер енергичен и позитивен,караше 900 СЕ с 4 врати и ми се похвали и ми каза че съм направил правилен ибор с колата , за малкото време което бчхме на светофара ми каза как е сменил някой неща но сааба си варви на пушка. Това нещо не съм го виждал и едва ли ще го видя при друга марка кола. Тази случайна среща ми оправи деня тогава и цял ден бях с усмивка.
Колеги поздравявайте се по-често и ще има повече усмивки , лека и безавариина на всички :turbo :turbo :turbo

П.С. Пиша късно и съм леко почерпен но да не ви прави впечатление :)

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Saab кафе » Безделие » Нещата от живота

Напиши нова тема Отговори на тема