Портал » Начало форум » Моделите » Saab 9-5

Напиши нова тема Отговори на тема
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: SAAB 95 3.0TID
МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2012 10:03 pm

Аватар

Автомобил: ex SAAB 9-3; BMW X3; BMW 320d coupe MY'12
4motion написа:
По този въпрос ще кажа само едно нещо, което знам от човек занимаващ се с всички двигатели на Сааб-
-"отваряните 2.2 TID трудно могат да се преброят на пръсти, докато бензиновите не могат да се похвалят с това"

Дали не е защото ремонтите за 2.2TiD не си заслужават цената? Или пък защото счупените бензинови Сааб-и са счупени в следствие на тунинг от някви селски мапери? Или защото бензиновите Сааб-и на възраст/километри за ремонт са много повече, от дизеловите? Ти нямаш ли си друга работа, та тръгна пак да подклаждаш спора дизел-бензин, който по едно време скара много народ във форума?

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2012 10:29 pm

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: 9-3SS MY'05 DevilTune /900NG 2.0
stocky написа:
...и нямаш ли си друга работа, та тръгна пак да подклаждаш спора дизел-бензин, който по едно време скара много народ във форума?

Да наистина, нямате ли си друга работа и няма ли други теми, не толкова предъвквани??? :evil:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2012 11:32 pm

Аватар

Автомобил: SAAB 9-3 SE 2.2 TiD '99
stocky написа:
4motion написа:
По този въпрос ще кажа само едно нещо, което знам от човек занимаващ се с всички двигатели на Сааб-
-"отваряните 2.2 TID трудно могат да се преброят на пръсти, докато бензиновите не могат да се похвалят с това"

Дали не е защото ремонтите за 2.2TiD не си заслужават цената? Или пък защото счупените бензинови Сааб-и са счупени в следствие на тунинг от някви селски мапери? Или защото бензиновите Сааб-и на възраст/километри за ремонт са много повече, от дизеловите? Ти нямаш ли си друга работа, та тръгна пак да подклаждаш спора дизел-бензин, който по едно време скара много народ във форума?

Нямах за цел да правя спор , просто с цитата за отваряните дизели имах друго предвид, но явно не ме разбра........ и по-добре, колкото хора толкова мнения! Не разбрах защо се палиш само , при положение, че си обсъждахме спокойно???
Съжалявам че изобщо го писах това.... :wall:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 25, 2012 11:56 pm

Аватар

Автомобил: ex SAAB 9-3; BMW X3; BMW 320d coupe MY'12
Извън темата:
Грешно си разбрал. Аз не съм от хората, които се палят лесно. Просто наистина недоумявам как човек, който е прекарал вече доста време в тоя форум може да повдига подобна тема и то точно в нюанса и за здравина и издръжливост на моторите. Поздрави и no hard feelings!

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 26, 2012 8:19 am

Аватар

Автомобил: SAAB 9-3 SE 2.2 TiD '99
Това е форум и споделям някакво мнение (не ме обвинявай за това), а това че е насочено към болезнена тема не значи че трябва да има "престрелки"! Приключих въпроса и приключвам с мненията за дизелите, защото работата отива на спор, а не на разговор!
Както ти каза- "no hard feelings" :D

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Моделите » Saab 9-5

Напиши нова тема Отговори на тема