Портал » Начало форум » Saab кафе » Връзки, статии и новини.

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Мнението на AUDI феновете за SAAB
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 5:40 pm

Аватар
saab-club.com member
saab-club.com member

Автомобил: 9000 CDE 1996 Custom Stage by Red_Devil
Ама беше за кратко този Голф.............май.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 10:14 pm

Аватар
turbo cornpressor
turbo cornpressor

Автомобил: 9000 CDE Nordic, 9-5 Vector Combi
В общи линии ... въпреки, че още седи пред нас ;-)

Изображение
Where the 900 fits in!

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 1:19 am

Аватар

Автомобил: 9-3t coupe MY2000 by DevilTune
Виждам голямо развитие в Ауди форума почнаха и да ни цитират дори :D Добре се чуствам под светлината на прожекторите и моля, следващия път като ме цитирате да ми напишете и ника поне :D ... да ме познят приятелите ми, и да видят колко известен съм станал :P Ех какви ентусиасти имат там, направо им завижам на нервите и желанието :laughing ..... Нетрябваше да се хабите да им обяснявате каквото и да било. Ще цитирам Ред Девила - Когато човек е глупав, обикновенно е за дълго :wink:

П.С. Моля пишете си в нашия форум ! Считам, че вече тотално се изгуби смисъла, от това да се води какъвто и да било разговор, с голяма част от индивидите от Ауди форума

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 1:35 am

Аватар
Отстранен
Отстранен

Автомобил: SAAB 9000 AERO
Tune написа:
Виждам голямо развитие в Ауди форума почнаха и да ни цитират дори :D Добре се чуствам под светлината на прожекторите и моля, следващия път като ме цитирате да ми напишете и ника поне :D ... да ме познят приятелите ми, и да видят колко известен съм станал :P Ех какви ентусиасти имат там, направо им завижам на нервите и желанието :laughing ..... Нетрябваше да се хабите да им обяснявате каквото и да било. Ще цитирам Ред Девила - Когато човек е глупав, обикновенно е за дълго

П.С. Моля пишете си в нашия форум ! Считам, че вече тотално се изгуби смисъла, от това да се води какъвто и да било разговор, с голяма част от индивидите от Ауди форума

:yeah:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 2:02 am

Автомобил: Audi A6 4F Avant
Ахахахахах

Каква тема се е заформила тука. Чак сега я видях. Ако знаех, че така ще стане въобще нямаше да пускам тази тема в ауди форума. В интерес на истината прегледах форума тук преди да пусна мойта тема, но не открих нищо интересно за модела. За мен нещата са ясни вече. Следващата кола ще е SAAB, но немога да не кажа че сегашното ми Ауди е класи напред от всеки SAAB от 2005 година насам. Говоря само за интериора (разположение) , качество на материала и екстри. Примерно аз имам подгряване на волана и да си кажа честно това е много по-хубава екстра от перцата на волана. Зимата е супер да ти е топъл волана, да не говоря че под -5 се включва автоматично. Отделно в жабката имам 250ГБ хард диск с песни и който е вързан към централната система и си излиза всчико на екрана на навигацията. Тук малко SAAB и Audi се разминават, но може би си има други причини за това.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 2:20 am

Аватар

Всяка марка с своите плюсове и минуси, както и всеки със своя вкус и нужди :wink: Въпроса беше, да бъдат обсъдени и извадени на яве тези показатели, и от там вече ти сам да си прецениш. В ауди форума не се получи, защото всеки път когато някой се опитва да обясни плюсовете, наградите и изобщо замисъла на Сааб, се обаждаха хората без работа с глупавите си възклицания :) Радвам се, че все пак си направил такъв избор ! И да не забравиш, след като го купиш веднага да се похвалиш тук :wink:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 10:00 am

Аватар

Автомобил: SAAB 9000t
sky написа:
Отделно в жабката имам 250ГБ хард диск с песни и който е вързан към централната система и си излиза всчико на екрана на навигацията

Интернет има ли?
:rofl:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 11:28 pm

Аватар

rivalltd написа:
sky написа:
Отделно в жабката имам 250ГБ хард диск с песни и който е вързан към централната система и си излиза всчико на екрана на навигацията

Интернет има ли?
:rofl:

Ти като имаш вграден компютър с ВиФи, Пип-екран, че и Ремап-а от там си правиш, недей ся.. :D :wink:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 11:52 pm

Автомобил: Audi A6 4F Avant
Няма нужда да влизаме в излишни спорове. Просто казвам каква е истината.

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 14, 2010 12:01 am

Аватар

Автомобил: saab FUGM
Тая тема вечно ли ще я бистриме?Кой голф,кой Ковровец,кой Школник,кой Тавриа,кой ауди,кой СААБ?Всеки прави различни жестове под напъните във кенефа,така и всеки се кефи на различно дебела ламарина.Имат клуб,потребители и фенове,ние също и край.Всеки има правото и възможността да срещне отсрещния на пътя и да се докаже.Дет казваше някой тук айде да не си мериме турбинките.Сигурно има хубаво ауди,но не сещам сега,сигурно има тъпи сааби и се сещам за доста.Та свят голям,хора всякакви.Да подхванем темата за пролетната среща стига сме скимтели кой какво мисли за СААБ.И аз не си падам по Милко Кавалджиев,ма феновете му не обичат BIOHAZARD е какво да си направя среща с тях пред НИМ да се пребориме ли?

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Нед Мар 14, 2010 9:20 pm

Аватар
The Dragon of Saab
The Dragon of Saab

Tune написа:
Теб това вълнува ли те .. защото мене грам ! Немисля, че трябва да си трая пред който и да било за да не земе да ми се обиди някой 17 годишен хлапак каращ на тати А4-цицата. Даже най-добре ще е ако може така да стане, че като види Сааб да се обръща на другата страна. Несъм на принципа да обърна и другата буза ! А и както вече казах .... несъм писал там и няма да го направя ... просто много голяма част от форума им са ми под нивото !

Вълнува ме както и теб трябва да те вълнува. Преди всичко не си лице в лице и не можеш да ми кажеш дали е 17 годишен хлапак. Аз пък съм на 15. И какво от това? Преди имахме репотация на много културен и спокоен форум. Не мога да кажа дали още е така. Който иска да си води спорове да си ги води но не и в нашия форум. (нито в техния де...)
Хубаво не те вълнува тогава си изрази мнението по по-спокоен начин така че да не създаваш ИЗЛИШНО напрежение в форумите. Казвам ти го с най-добри чуства и не го отправям само към теб а и към останалите потребители. Нека по улиците като видят Saab да не си обръщат главата на другата страна а просто да го гледат смаяни. Нали това е идеята?

Adasha,rivalltd вие пък кво го ебавате човека :laughing Може да си ги има тия екстри ма няма като на rivalltd ауспуха :D
Tune си каза - Всяка марка с своите плюсове и минуси. Колкото и да е хубав тоя 250 GB хард няма да побере цялата история на Saab която продължава и става все по-интересна :wink:

Mисля че темата взе да се изчерпва...

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 2:58 am

Аватар

Донякъде съм съгласен с теб, донякъде не :) ... истината е някъде по средата :wink: Вярно признавам си реаргирах малко пресилено, но какво да се прави не се въздържах :D И все пак признай, че бях достатъчно провокиран .... тъй като обидите към марката ги възприемам и до една степен като лични, особенно от хора каращи съвсем нормални "коли". :wink:

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 8:52 pm

Аватар
The Dragon of Saab
The Dragon of Saab

Провокиран или не сам си го каза - Не си на тяхното ниво. Не казвам че клуба е под нивото ни а просто някой хора в него. Нямам абсолютно нищо против към феновете на Ауди и се надявам грубия тон от тяхна страна да спре както и този от наша е спрял ( Поне така си мисля де...)

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 04, 2011 8:38 am

Аватар

Автомобил: saab900
Аз до сега карах АУДИ, аот месец карам СААБ.В момента карам и потдържам и двете коли ......,е няма пък пак да си купя ауди при полужение, че вече съм имал СААБ. Когато си купувах кола и се допитах до един възрастен пишман разбирач от коли за СААБ, той ми каза , че коъто има СААБ на ремонт в Гърция, та какво да ви кажа то за българина си е типично да не знае ама да се надува ,оставете ги да си карат каквото си искат то е като да неси спал с жена ама да се заканваш, че видиш ли ей тая ще я скъсаш!

Върнете се в началото  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 11, 2011 9:58 pm

Аватар

Автомобил: saab 95 2.5T
Колеги,Вие циганин,мутра или повярвал в себе си идиот да кара СААБ виждали ли сте ? Това е марка за хора уважаващи себе си и хората около тях .Другото е ширпотреба коли за комплексари който дори по ;ЦАР СИМЕОН; им е скъпо. Извинявайте ако съм груб ама ми писна .Гроздето с кисало щото е високо

Върнете се в началото  

Препоръчваме Ви:   

Портал » Начало форум » Saab кафе » Връзки, статии и новини.

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.